Elektronické zabezpečení objektů

Základem EZS je vyhodnocení  nežádoucího pohybu ve střeženém prostoru a informování  odpovědných osob. Veškeré informace mohou být přenášeny na PCO (pult centrální ochrany) s nepřetržitou monitorovací službou a výjezdní skupinou nebo lze poplachové a další stavy přenášet přímo na Váš mobil prostřednictvím SMS nebo hlasovou zprávou. To, že jste okamžitě informováni o poplachu, Vám umožní ihned reagovat a výrazně snížit rizika spojená s narušením objektu.

Použití:

Kamery

Kamerové systémy (CCTV) umožňují vizuální kontrolu a monitorování oblastí střeženého prostoru, a plní tak funkci bezpečnostního nebo dohledového systému. Prvky CCTV snímají obraz ve zvoleném místě, zajišťují jeho přenos a zobrazení na stanovišti obsluhy. Pořizovaný záznam je používán ke zkoumání rizikových situací a může plnit i roli důkazního materiálu. Nabídku CCTV tvoří analogové a IP kamery s odpovídajícími záznamovými zařízeními (DVR, NVR) a množství nejrůznějších doplňků (objektivy, kryty, držáky, zdroje, kabely, konektory, převodníky, …). Svým zákazníkům nabízíme odborné poradenství a semináře, zpracování nabídek s variantami řešení pro daný objekt a osobní konzultace.

Charakteristiky:

EPS

Elektronický požární systém  slouží k okamžité detekci požáru. EPS se využívá zejména v průmyslových objektech, hotelech a místech s velkou koncentrací lidí, jako jsou obchodní domy, divadla, kina, nádražní haly, ale také pro domácí využití v rámci rodinných domů a bytů. Veškeré informace mohou být přenášeny na PCO (pult centrální ochrany) s nepřetržitou monitorovací službou a výjezdní skupinou, nebo lze poplachové a další stavy přenášet přímo na Váš mobil prostřednictvím SMS nebo hlasovou zprávou. Hrozící požár lze detekovat pomocí různých hlásičů (optické, tepelné, detekce plynů, plamenné hlásiče, …).

Možnosti identifikace osob:

Kontrola vstupu

Přístupové systémy jsou určeny pro objekty a prostory, kde je třeba zamezit vstupu neoprávněných osob, případně omezit vstup do určitých částí objektu. Přístupový systém umožňuje nejen řízení pohybu osob nebo vozidel, ale také jejich monitorování v reálném čase s možností grafického zobrazení.

Domácí telefony

Systém domácích telefonů a videotelefonů je účinné řešení pro kontrolovatelný vstup osob do objektu. Umožňuje snadnou komunikaci osoby vstupující do objektu s osobou v objektu a následné otevření vstupních dveří. Systém tvoří vstupní jednotka u vchodu, která komunikuje s jednotlivými stanicemi v objektu.

Docházkové systémy

Docházkové systémy slouží k monitorování přítomnosti osob na pracovišti. Docházkový systém může sloužit také pro  přípravu podkladů pro mzdy a sledování pohybu zaměstnance v průběhu pracovní doby. Součástí docházkového systému jsou také funkce pro přístupový systém, který umožňuje kontrolu pohybu osob pomocí stejného ID media – viz. Kontrola vstupu.

Nové webové stránky

Naše služby

+420 606 777 199

Elektronické zabezpečení objektů

EZS - elektronické zabezpeč. systémy
Kamerové systémy
EPS - elektronické požární systémy
Kontrola vstupu + domácí telefony
Docházkové systémy
Revize

Rozvody televizníchn signálů

Satelitní televize
Televizní antény STA (společná televizní anténa)

Datové
sítě

Internetové připojení
Strukturovaná kabeláž
Telefonní ústředny

Montáže
HF A GPS

Instalace HF
Montážní středisko Sherlog Trace - Carcontrol O2

Kamery

Analogové systémy – nízká cena
IP systémy – kvalita obrazu
Analogové systémy s vysokým rozlišením
Rychlost přenosu

Elektronické
zabezpeč. systémy

Průmyslové objekty
Rodinné domy, byty, kanceláře
Venkovní perimetry

Elektronické
požární systémy

Dále zajišťujeme pravidelné revize požárních systémů a jejich servis.

Docházkové
systémy

Identifikace kontaktní, bezkontaktní, biometrika
Online sledování
Možnost spojení s informačním systémem